Gönül Kahvesi, “Türkiye’nin Tek Butik Kahve Evi ve En iyi Franchise Sistemi” seçildi

Gönül Kahvesi,

Lob’In World tarafından düzenlenen 2015 World Quality Awards bünyesinde “Türkiye’nin Tek Butik Kahve Evi ve En iyi Franchise Sistemi” seçildi.

                 Misafirlerine günlük streslerini atacakları rahat bir ortamın yanı sıra doğal ve lezzetli ürünler sunarak, geleneksel Türk kahvesi ve kültürünü geniş kitlelere yayma misyonunu en iyi şekilde yürüten Gönül Kahvesi’ne bir ödül de Japonya’dan geldi. Lob’in World tarafından düzenlenen 2015 World Quality Awards bünyesinde “Türkiye’nin Tek Butik Kahve Evi ve En İyi Franchise Sistemi” seçilen Gönül Kahvesi’nin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Yaman Yardımcı, ödül konuşmasında “markanın kurulduğu ilk günden bugüne kadar kat ettiği yolda emin adımlarla yürümesi sayesinde günbegün yeni başarılara kucak açıldığını” belirtti.

            Yeme/içme sektöründeki birçok markaya zıt olarak, ürün gamının genişletilmesi hususunda oldukça hassas davrandıklarını belirten Yardımcı, şubelerde misafirlere sunulan hizmetin en yüksek kalitede olması için çalışmaların aralıksız sürdüğünü ve birçok konuda düzenli olarak ilerleme kaydedildiğini dile getirdi.

            Yardımcı, sözlerine şu anda 80’e ulaşan şubesi ve 18000 metrekareye yakın mağaza alanı ile sektörünün öncüleri arasında yer alan markanın, 2016 ve sonraki yıllarda özellikle uluslararası boyutta genişleyeceğini açıklayarak devam etti. Farklı ülkelerden gelen bayilik tekliflerinin değerlendirildiğini, fakat bu konuda aynı Türkiye’de olduğu gibi çok hassas davranıldığını ve en uygun adaylar ile çalışılacağının bilgisini verdi.

            Bu yıl içerisinde birçok ödüle layık görülen markanın, söz konusu ödüller neticesinde kendisine yüklenilen sorumluluğun bilincinde olduğunu ve bu çizgisinden hiçbir zaman sapmadan, belirlenmiş misyonu ve vizyonu doğrultusunda çalışmalarına devam edeceğini söyleyen Yardımcı; sözlerini Lob’in World’e teşekkür ederek sonlandırdı.

Gönül Kahvesi Hakkında

2002 yılında ilk şubesini İzmir’de açan Gönül Kahvesi, Türkiye ve Bosna-Hersek’te yer alan ve 80’e ulaşan mağazaları ile Türk kahve kültürünü dünyaya tanıtmak misyonunu sürdürmektedir.

Menüsünde Türk kahvesi, çitlembik kahvesi, sahlep gibi türk tatlarının yanı sıra espresso, latte, cappucino gibi batı kaynaklı farklı içeceklere ve dondurma, waffle, pasta gibi birbirinden güzel tatlılara da yer veren marka; kendine has konsepti ve yenilikçi yaklaşımıyla her geçen gün dünya markası olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

İş modelini bayilik sistemi ile yürüten markanın, 2020 yılı hedefleri arasında en az 20 ülkede, günde 1.200.000 kişiye hizmet edebilecek kapasitede mağazalar oluşturmak ve uluslararası arenada güvenilir bir Türk markası olarak bulunmak ön sırada yer almaktadır.

“Dünyadaki herkes bir gün Türk kahvesini tadacak” cümlesi ile yola devam eden marka, bayilik sistemine en uygun adaylar ile yoluna devam etmek konusunda çok hassas bir anlayışa sahiptir.

Detaylı Bilgi İçin:

Ömer Faruk GÜNAY

 0216 688 81 11e-mail: faruk.gunay@gonulkahvesi.com.tr