Kore Hava Yolları’ndan Bulgaristan’da başarılı acentelere ödül

Sürekli olarak teknoloji ile tanıdığımız aslında doğal güzellikleri, yarım ada oluşu, tarihi, kültürü ve doğal güzellikleriyle de ön plana çıkmak isteyen G. Kore, kendini dünyaya tanıtmaya çalışıyor.

Bu hedef doğrultusunda 2006 yılından itibarin İstanbul merkezinden hareket eden Kore Hava Yolları, bölgedeki acentelerle anlaşarak hem G. Kore’yi tanıtmak hem de hava yollarıyla ulaşım sorununu çözmek istiyor.  Bu doğrultu da Bulgaristan’da da faaliyet gösteren acentelerle çalışmalar yürüten Kore Hava Yolları başarılı olan acentelere ödül verdi.
Kore Havayolları İstanbul ofisine bağlı Bulgaristan seyahat acentelerinin katıldığı 2015 Yılı Seyahat Acenteleri Ödül Töreni, APG ev sahipliğinde 18 Ekim 2016 tarihinde Grand Sofia Bulgaristan otelde gerçekleştirildi.

Bulgaristan’da başarı yakalayan acentelerin bundan sonraki süreçte de yaptıkları çalışmalara destek olacaklarını belirten Kore Havayoları Türkiye/Bulgaristan/Romanya/Kıbrıs Bölge Müdürü Sayın Huh Yong, yapılan ödül töreninde acentelerle gelecek hedeflerini paylaştı. Kore Havayolları İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Erdal Yazıcı ise ekonomi açısından zorlu bir dönemden geçildiği bugünlerde yapılan çalışmaların artması için ellerini taşın altına koyacaklarını belirterek ödül alan iş ortaklarına teşekkür etti.
Bölgedeki değerli iş ortaklarının 2015 yılına ait satış performanslarının ödüllendirildiği gecede ödüller Kore Havayoları Türkiye Müdürü Huh Yong ve Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Erdal Yazıcı  tarafından verildi.